JETRONICS

AUTO-SERVICE
Gorzów Wlkp., ul. Krótka 22, tel./fax (48) 95 723 84 35

Instalacje gazowe, elektronika samochodowa
Powierz swój samochód profesjonalistom!


O Firmie

Firma Jetronics S.C. istnieje na rynku Gorzowa Wielkopolskiego od 1990 r. Od 1995 do 2012 roku należeliśmy do grona sieci Bosch Service, od 2000 roku zajmujemy się także profesjonalnym montażem napędów gazowych do samochodów osobowych i dostawczych.

Jetronics S.C. jest zakładem zajmującym się obsługą samochodów w zakresie diagnostyki i naprawy elektronicznych systemów stosowanych w samochodach.
Wtrysk benzyny, nowoczesne systemy Diesla, tj. Common Rail, ABS, ASR, poduszki powietrzne AB, klimatyzatory Climatronic itp., są podstawą działalności naszej firmy. Ponadto wykonujemy usługi związane z okresowym przygotowaniem pojazdu do eksploatacji i drobne naprawy, tj. wymiana olejów, filtrów, tarcz i klocków hamulcowych.
Posiadamy w sprzedaży części zamienne firmy BOSCH, które są traktowane priorytetowo podczas naprawy i obsługi samochodu. Bardzo wysoka jakość materiałów i wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny firmy BOSCH, gwarantują satysfakcję klientów z naszych usług.

Jetronics Gaz jest autoryzowanym serwisem firmy Czakram, która zaopatruje nas w urządzenia gazowe firmy BRC a dzięki współpracy z Inter Cars możemy instalować urządzenia 4Gas. Wysoka klasa instalacji BRC, doświadczeni i przeszkoleni fachowcy oraz profesjonalny sprzęt wykorzystywany przy obsłudze samochodów i montażu, zapewniają dużą satysfakcję klientów z wykonywanych przez nas usług. Indywidualne podejście do przerabianego pojazdu poparte dużą i dobrą praktyką, doskonała jakość urządzeń BRC dają pewność bezawaryjnej eksploatacji pojazdu.
Najważniejszym czynnikiem skłaniającym klientów do montażu instalacji LPG jest o 50% tańsza eksploatacja samochodów z napędem gazowym gdzie cena gazu a także dużo mniejsze zużycie silnika pozwalają zmniejszyć koszty transportu.
Z związku z tym montujemy instalacje LPG zarówno do aut prywatnych jak i pracujących w firmach i flotach.

Niestety nie montujemy, nie obsługujemy, ani nie naprawiamy urządzeń firm:
Bedini, Landi, Lovato, Stefanelli, EmmeGaz, Tartarini, Zavoli, Kargaz.JETRONICS S.C. Auto Service
66-400 Gorzów Wlkp., ul. Krótka 22
tel./fax (48) 95 723 84 35
GPS: N52 42'58,39", E15 15'27,26"
e-mail: biuro@jetronics.com.pl